Avon Luck For Her 50 ml
339,00

Avon Luck For Her 50 ml

Nejrafinovanější vůně, která Vám dodá pocit sebevědomí. Kategorie: orientálně-ovocně-květinová Pyramida vůně: základ – jiskřivý bergamot, srdce – květy kaktusu královna noci, hlava – santalové dřevo.

Avon Attraction EDP for her 50 ml
249,00

Avon Attraction EDP for her 50 ml

Kategorie: dřevitě - ovocná Hlavní složky : ostružina, mošus, vanilková ambra Vůně pro společně strávené okamžiky. Neodolatelná, dlouhotrvající směs tónů ostružiny, mošusu a vanilkové ambry.

Colour me Sky blue 50 ml parfemovaná voda
170,00

Colour me Sky blue 50 ml parfemovaná voda

Colour Me Sky Blue - lehká a příjemná vůně z kolekce Colour Me. Velmi smyslná, ženská vůně s komplexními vrcholovými tóny šumivého citronu. Další vůně měkkých šťavnatých plodů třešní a broskví umocňují difusní květinové aroma o pikantní letní tóny. Bohaté květinové srdce z jasmínu, zelené konvalinky a sametových růží je silně jiskřící. Oblíbená dámská vůně, kterou preferují ženy ve středním věku, je svělým dárkem. Made in England

Today Tomorrow Always My Everything EDP 50 ml
249,00

Today Tomorrow Always My Everything EDP 50 ml

Kategorie: květinově - orientální. Hlavní složky: bergamot, trio růží, pralinka. Today Tomorrow Always My Everything je vůně, která září jasněji, než jakékoli klenoty a luxusní požitky. Bohatá květinová kompozice, která je stejně výjimečná jako růžový diamant.

Maxima for her 50 ml
229,00

Maxima for her 50 ml

Oslňující vůně postavená na zářivých a charakterních tónech slaměnky v kombinaci se sametovou vůní nektarinky a jedinečnou pompézností arabského jasmínu. Květinově-dřevitá kategorie.

Soft Musk EDT 50 ml
99,00

Soft Musk EDT 50 ml

Kategorie: květinově-dřevitá. Hlavní složky: růže, jasmín, dřevitý mošus. Bohatá kompozice hřejivého bílého mošusu se smyslnými květinovými tóny ylang-ylang, růže a jasmínu na základu jemných dřevitých akordů.