Apollo Váleček
299,00

Apollo Váleček

S válečkem je nutné pracovat vždy v jednom směru, nikdy střídavě dopředu a dozadu. Váleček je dutý a lze ho přes šroubovací uzávěr v rukojeti plnit - v závislosti na těstě - studenou či teplou vodou. Vodou naplněný váleček je pak těžší a umožňuje tak snadnější zpracování těsta. Při válení kynutého těsta naplňte váleček teplou vodou. Sami se tak přesvědčíte, jak krásně bude těsto při válení nabývat a těsto se nebude na váleček lepit. Pro zpracování ostatních druhů těst, jako např. linecké apod., naplňte váleček ledově studenou vodou nebo vodou obsahující kousky ledu. Díky rozměru válečku lze…

LAMAZE Hrací podložka šnek
454,00

LAMAZE Hrací podložka šnek

Pestrobarevná podložka nabízí miminku poutavý a měkoučký povrch pro hraní na zemi. Více jak 50 cm široká podložka je plná stimulujících textur a aktivit pro rozvoj dětských smyslů. Krásný barevný šnek s ulitou má na sobě i roztomilé obrázky lučního hmyzu, plastické textury barevné ulity a kytiček, a rachotivé kroužky, které jsou ideální pro rozvoj sluchu. Podložka se snadno čistí, je skladná pro uschování doma i na cestách. Vhodné pro děti od narození.

Přebalovací podložka Jesica
430,00

Přebalovací podložka Jesica

Přebalovací podložka pro děti do 12 měsíců. Je vyrobena z bezftalátového 100% PVC, splňuje normu EN 12221-1:2008. Rozměr 72 x 72 cm. Přebalovací podložka je vhodná pro použití na skříňky, peřiňáky, komody, apod. Celý sortiment je zobrazen na našich stránkách Klokanek.cz.

Odměrka Apollo 2 L na šlehání
250,00

Odměrka Apollo 2 L na šlehání

Speciální odměrka s víčkem na šlehání, usnadní vaši práci při přípravě moučníků či krémů. Dále můžete v nádobě i skladovat v lednici, díky malému víčku ji zcela uzavřete. Stupnice na odměřování různých surovin v gramech i v mililitrech. Je vhodná i na zkysnutí mléka a následně výrobu domácího tvarohu.

Podložka na hraní Magic loop,více možností použití
1 344,00

Podložka na hraní Magic loop,více možností použití

Podložka na hraní s pleteným okrajem, která má několikeré využití. Multifunkční hnízdo pro miminka, které lze používat od prvních dnů. Miminko v něm může odpočívat a až vyroste, může si na něm hrát. U této podložky lze okraj oddělit a získáte tak pletený mantinel Magic loop o délce 180 cm, který se k postýlce připevní pomocí šňůrek. Rovněž i k podložce je mantinel připevněn šňůrkami, díky kterým můžete upravit velikost hnízda. A až dítě vyroste z postýlky, můžete mantinel použít i v posteli. Může plnit funkci izolace od studené stěny, polštáře-podsedáku při čtení-odpočinku anebo být…