Odrážedlo
800,00

Odrážedlo

Moc pěkný stav, výška sedátka lze upravit. Kupované nové, po jednom dítěti. Před předáním ještě otřu- nafocené nevyčištěné. Osobní vyzvednutí Praha 4- Krč nebo Šestajovice- okres Praha- východ.

Černý Petříček, Karolína Světlá
110,00

Černý Petříček, Karolína Světlá

Povídka vypráví příběh dvou milenců, Františka a Stázičky, kteří musí bojovat proti předsudkům a starým tradicím. V humorném i teskně smutném vyprávění o střetu o střetu konzervativního světa bohatých a radostného světa mladých milenců se autorce podařilo vykreslit staropražské prostředí i jeho typické postavy. Hlavní postavou je Františkův bratr, podivín, kterému pro jeho tmavou pleť říkají Černý Petříček. Je typem lidového mudrlanta, který pozoruje své okolí a rád rozdává rady ostatním.

legíny od 149kč-ks
149,00

legíny od 149kč-ks

Všechny jsou jen po mé dcerce!!! Všechny v moc hezkém stavu. Pouze superdry mají trošičku popraskané nápisy. Uvádím jen pro pořádek, při nošení to není znát :-). Maskáčové Jsou nové, ty stojí 220kč. Jsou na nich uvedené různé velikosti, ale dcera nosila při vel. 158-164,tudíž mám tak v albu i zařazené.

-KABELKA OD CALVIN KLEIN
2 649,00

-KABELKA OD CALVIN KLEIN

***NOVINKA***SKLADEM * 3 barvy: snow white-bílá * 2 ucha, vhodná do ruky i přes rameno, popruh * zdobeno logem Calvin Klein a celoplošně monogramem CK * zipové zapínání * uvnitř několik kapes, vč. 1 na zip rozměry: šířka 28 cm, výška 22 cm, šířka dna 15 cm