[129025] Náhrdelník s náušnicemi s markazity
355,00

[129025] Náhrdelník s náušnicemi s markazity

Velmi elegantní a netradiční náhrdelník s náušnicemi s markazity VÁHOU I VZHLEDEM K NEROZEZNÁNÍ OD PRAVÉHO STŘÍBRA, OPRAVDOVÝ ŠPERK Stav: nové (doklad o prodeji +záruka) Materiál: bižuterní kov Barva materiálu: stříbrná s patinou Specifikum: mimořádně zajímavě ozdobí Váš krk Délka náhrdelníku: nastavitelná, cca 45 - 50 cm Rozměry přívěšku: cca 5,5 x 2 cm Barva: temně fialová , na dozdobení syntetické broušené tmavé markazity Váha šperku: cca 15 g Ilustrační foto, šperky jsou ručně vyráběny, proto se mohou mírně lišit od vyobrazení Markazit: je sloučenina železa, lesklý kámen, kterým se…

Náhrdelník + náušnice + náramek pro taneční, ples
250,00

Náhrdelník + náušnice + náramek pro taneční, ples

Krásný setík pro slavnostní příležitosti s mtivem hvězdičky (uprostřed hvězdičky je kamínek). Trojřadý náhrdelník (délka cca 45 + 6 regulace) , 5x hvězdička na náramku (délka cca 17cm), jedna hvězdička jako náušnice. Měla jsem jednou a již nenosím. Perfektní stav, originál krabička. Na ples nabo do tanečních super.

Set - náhrdelník a náušnice s perličkami, bižu.
150,00

Set - náhrdelník a náušnice s perličkami, bižu.

Set - náhrdelník a náušnice s perličkami, bižu, H&M, nové. Náušnice: Zapínání puzeta. Barva zlatá. Perlička. Úplně nové, nikdy nenošené. Délka (celková) cca 2,5cm. PC 129 Kč. Samostatně prodám za 80 Kč (+ pošta). Náhrdelník: Průměr perliček 8mm. Délka nastavitelná od 41cm do 47,5cm. Nový, jen vyzkoušený - jednou vzatý. Samostatně prodám za 100 Kč (+ pošta). Pokud si vezmete oboje (náhrdelník + náušnice), dám Vám slevu ze 180 na 150 Kč (+ poštovné 70 Kč).